Produkcja hal magazynowych, namiotów imprezowych

Materiał plandekowy jest surowcem o wszechstronnym wykorzystaniu. Przez lata był wykorzystywany głównie do produkcji plandek samochodowych i na przyczepy. Z czasem jednak, kiedy coraz bardziej zaczęto doceniać jego właściwości, stał się wykorzystywany do produkcji namiotów i hal. Okazuje się bowiem, że stacjonarne zadaszenia z materiału plandekowego znajdują wiele zastosowań w przemyśle, handlu, transporcie i produkcji. Tak również narodził się w firmie Olplan Olsztyn pomysł, aby produkować hale namiotowe oraz namioty plandekowe. Oczywiście z wykorzystaniem najlepszego na rynku materiału o gramaturze od 650 do 900 g/m.

Stalowe hale namiotowe – lekkie, trwałe i funkcjonalne

Wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność uzyskania dodatkowej powierzchni magazynowej, hale namiotowe i namioty plandekowe przychodzą z pomocą. Z zewnątrz wyglądają jak klasyczne hale. Kiedy jednak wejdziemy do środka i przyjrzymy się ich konstrukcji, zauważymy pewne różnice.

Jak zbudowane są namioty i hale namiotowe

Do produkcji naszych namiotów i hal wykorzystujemy sprawdzone materiały o dużej wytrzymałości. Daje to gwarancje, że stworzone przez nas konstrukcje są w pełni bezpieczne i odporne na działanie najtrudniejszych warunków atmosferycznych. Możliwość dowolnego kształtowania wymiarów i przestrzeni, pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

  • Konstrukcja nośna – namioty i hale namiotowe opierają się na stalowej konstrukcji nośnej, wykonanej ze skręcanych profili metalowych. Stosujemy dwa wymiary profili stalowych, czyli 30x30x2 mm oraz 40x40x2 mm. Zapewniają one najlepszą nośność i bezpieczeństwo naszym halom i namiotom.

  • Poszycie zewnętrzne – boki oraz dach namiotów zostały wykonane z materiału plandekowego. Nie przepuszcza on wilgoci, wiatru i jest odporny na działanie promieni UV. Dzięki swoim właściwościom, wykonane przez nas namioty i hale mogą służyć naprawdę długo i bez żadnych uszkodzeń.

Indywidualnie produkowane hale namiotowe i namioty

Co może Państwa przekonać do tego, aby zamówić w naszej firmie namioty i hale namiotowe? Poniżej prezentujemy listę ich największych zalet.

  1. Uniwersalność – nasze namioty mogą służyć do wielu celów. Mogą być dodatkową powierzchnią magazynową, można je wykorzystywać jako wiaty, zadaszenia i garaże dla samochodów, sprzętu rolniczego oraz maszyn budowlanych.

  1. Konfiguracja – wszystkie namioty i hale namiotowe produkujemy na indywidualne zlecenie klienta. Co to oznacza? Że każdy namiot może być inny od pozostały. Dowolna szerokość, długość i wysokość, kształt i kąt pochylenia dachu, a także lokalizacja i sposób otwierania się drzwi. Na te i wiele innych elementów mają Państwo bezpośredni wpływ.

  1. Świetliki i okna – aby w namiotach i halach namiotowych było jasno, możemy w ścianach i dachu zainstalować okna ze specjalnej niepalnej folii. Występuje ona w kilku grubościach, zapewniając bardzo dużą trwałość. Okna przepuszczają światło słoneczne, filtrując niebezpieczne promieniowanie UV. Dzięki nim, w halach namiotowych można uruchomić tymczasową produkcję lub korzystać z nich w inny sposób, bez potrzeby używania energii elektrycznej.

  1. Szybki i prosty montaż – zamawiając hale namiotowe i namioty Olplan Olsztyn, nie muszą Państwo wynajmować ekipy montażowej. Rozłożenie namiotu może zostać wykonane przez dwie osoby. Sposób montażu jest prosty i czytelny, podobnie jak późniejszy demontaż całej konstrukcji.

  1. Transport – w wielu przypadkach produkowane przez nas namioty i hale namiotowe są rozkładane w rożnych miejscach. Oznacza to konieczność ich transportowania. Nie trzeba się tego obawiać. Przewidzieliśmy to i wszystkie elementy są wytwarzane w maksymalnej długości ok. 200 do 250 cm, ułatwiających ich przewożenie z miejsca na miejsce.

Namioty i hale namiotowe bez pozwolenia na budowę

Tam, gdzie liczy się szybkość działania, hale namiotowe są świetnym rozwiązaniem. Potrzebują Państwo w krótkim czasie pozyskać dużą powierzchnię magazynową? Dysponują Państwo gruntem, ale wybudowanie hali wiąże się z wieloma formalnościami, kosztami i czasem, którego brakuje? Jeśli tak, hale namiotowe są najlepszym rozwiązaniem. Możemy je dla Państwa wyprodukować w ciągu ok. 7 dni, a montaż zostanie wykonany w ciągu 1 dnia. Rozstawienie i późniejsze korzystanie z hal namiotowych nie wymaga uzyskania pozwolenia na budowę.

Zapraszamy do  naszej głównej strony www.olplan.pl